Bezpieczny przejazd 2011 w Zakładzie Linii Kolejowych w Krakowie - Solidarność - PKP PLK ZLK Zakład Linii Kolejowych - Kraków Kolej

NSZZ Solidarność w PKP PLK ZLK Kraków
Plac Matejki 12
32-157 Kraków
            pok. 409-10 ( IV p.)
(+12) 393-34-87
kmzlk.krakow@op.pl
Przejdź do treści
Promocja kampanii Bezpieczny Przejazd 2011
KAMPANIA SPOŁECZNA "BEZPIECZNY PRZEJAZD"
W Zakładzie Linii Kolejowych w Krakowie kampania społeczna BEZPIECZNY PRZEJAZD – "SZLABAN NA RYZYKO!" trwa od 2005 roku. Jej celem jest kształtowanie zachowań i utrwalanie postaw społecznie pożądanych oraz podnoszenie świadomości o zagrożeniach wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności na przejściach, przejazdach oraz terenach kolejowych. Każdego roku na przejazdach kolejowych dochodzi do 200 - 250 wypadków i kolizji, w których ginie kilkadziesiąt osób.
Bezpieczny przejazd solidarność Kraków
"Bezpieczny Przejazd" na Dniu dziecka z Solidarnością w 2011 r.
W tym roku, podczas trwania corocznej imprezy "Dzień Dziecka z SOLIDARNOŚCIĄ" w Charsznicy, Zakład Linii Kolejowych w Krakowie zorganizował dla naszych najmłodszych, ale także ich opiekunów akcję BEZPIECZNY PRZEJAZD – „SZLABAN NA RYZYKO!”. W ten sposób uczymy właściwych zachowań na przejazdach kolejowo - drogowych oraz w  pobliżu torów kolejowych (na stacjach, peronach i przystankach  kolejowych). Nasza akcja przybiera różne formy edukacji, od zabawy z dziećmi (kolorowanki, układanki, konkursy z nagrodami), poprzez  prezentację statystyk wypadków związanych z niezachowaniem bezpieczeństwa na obszarach oraz przejazdach kolejowych, do udzielania  porad prawnych (m.in. z zakresu Kodeksu drogowego, czyli ustawy "Prawo o ruchu drogowym"), które cieszą się zainteresowaniem wśród dorosłych.
Bezpieczny Przejazd "SZLABAN NA RYZYKO"
Każdego dnia na przejazdach kolejowo - drogowych dochodzi do 200 - 250 kolizji i wypadków, w wyniku których ginie kilkadziesiąt osób. W miejscach niedozwolonych ma miejsce około 300 wypadków rocznie, w których śmierć ponosi średnio ponad 200 osób.
Bezpieczny przejazd zatrzymaj się i żyj
Pozostałe galerie zdjęć z promocji kampanii "Bezpieczny przejazd" :
NSZZ Solidarność w Polskich Liniach Kolejowych w Krakowie
Plac Matejki 12
32-157 Kraków
            pok. 409-10 ( IV p.)
(+12) 393-34-87
kmzlk.krakow@op.pl
PON-PT  7.00 - 15.00
SOB-NIE  nieczynne
NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" w ZLK Kraków
© 2010-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone - Marek Toczek
MASZ PROBLEMY
W PRACY ?
Oferujemy pomoc
silnej grupy związkowej
w razie problemów
w pracy
ZA MAŁO ZARABIASZ ?
Większa możliwość
wynegocjowania
lepszych warunków pracy
bądź podwyżki
DOŁĄCZ DO NAS !
Skontaktuj się
z przedstawicielem
NSZZ "Solidarność"
w ZLK Kraków
Wróć do spisu treści