XV Halowy Turniej Piłki Nożnej - Charsznica 2015 - Solidarność - PKP PLK ZLK Zakład Linii Kolejowych - Kraków Kolej

NSZZ Solidarność w PKP PLK ZLK Kraków
Plac Matejki 12
32-157 Kraków
            pok. 409-10 ( IV p.)
(+12) 393-34-87
kmzlk.krakow@op.pl
Przejdź do treści
XV Halowy Turniej Piłki Nożnej
Charsznica 2015
XV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - CHARSZNICA 2015
Dyrekcja Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie oraz działający w strukturach zakładu Związek Zawodowy „Solidarność” przed 15-stu laty postawili sobie zadanie, którego celem miało być rozbudzenie wśród naszych pracowników zamiłowania do sportu i zdrowej rywalizacji, kształtowanie postawy fair-play i nawiązanie kontaktów z pracownikami poszczególnych Sekcji Eksploatacji oraz pracownikami administracji naszego zakładu. Pomysł był od początku trafny: Halowy Turniej Piłki Nożnej.
Bezpieczny przejazd solidarność Kraków
XV Halowy Turniej Piłki Nożnej - Charsznica 2015
Takie spotkania są doskonałą okazją do integracji środowiska. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że nasz „mały/WIELKI” cel został osiągnięty.
Informujemy zatem, iż w tym roku odbył się XV Jubileuszowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w Charsznicy. Organizator - Zakład Linii Kolejowych w Krakowie oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” działająca w ZLK Kraków, przygotowali dla uczestników turnieju, zawodników poszczególnych Sekcji Eksploatacji, Biura Zakładu, przybyłych kibiców oraz zaproszonych gości specjalny program obchodów XV-lecia.
Jubileusz zainaugurowała uroczysta Msza Św. w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Charsznicy, na którą licznie przybyły Poczty Sztandarowe. Mszę Świętą odprawił i homilię wygłosił ks. Proboszcz Krzysztof Irla.
Tak jak w latach poprzednich, Halowy Turniej Piłki Nożnej został rozegrany w Hali Sportowej w Charsznicy, przy ul. Mickiewicza 1 A. W związku z nowymi strukturami Sekcji Eksploatacji w naszym zakładzie, w tym roku w turnieju udział brały cztery drużyny piłkarskie: ISE Kraków, ISE Trzebinia, ISE Tarnów oraz Biuro Zakładu. Nie uległ natomiast zmianie tryb rozgrywek (eliminacje każdy z każdym i finał turnieju). Jak co roku zawody cieszyły się dużą frekwencją kibiców. Turniej został rozegrany pod czujnym okiem licencjonowanych sędziów piłkarskich.
Po zakończeniu rozgrywek XV Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Charsznicy wszyscy uczestnicy wzięli udział w uroczystym wręczeniu nagród – Pucharów im. Przewodniczącego Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność w Zakładzie Linii Kolejowych w Krakowie. Gratulacjom nie było końca.
Przybyli na uroczystości zaproszeni Goście, również wręczali zwycięzcom ufundowane przez siebie nagrody. Gratulacjom i owacjom w błyskach flash’ów nie było końca. W restauracji „Planeta” w Charsznicy, uczestnikom turnieju, zawodnikom, kibicom oraz zaproszonym na jubileuszowe obchody szanownym gościom, został podany uroczysty obiad. Zwieńczeniem całodniowych uroczystości była zabawa taneczna przy udziale zespołu muzycznego.
XV Halowy Turniej Piłki Nożnej - Charsznica 2015
Dyrekcja Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie oraz Przewodniczący NSZZ Solidarność składają serdeczne podziękowania, przede wszystkim zawodnikom, za ich zaangażowanie, ale także licznie zgromadzonej kolejarskiej publiczności, za doping i za pomoc w organizacji XV Jubileuszowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Charsznicy. Serdecznie zapraszamy na kolejny XVI turniej, który odbędzie się już tradycyjnie hali sportowej w Charsznicy.
Do zobaczenia za rok.
Bezpieczny przejazd zatrzymaj się i żyj
Pozostałe galerie zdjęć z Halowych Turniejów Piłki Nożnej w Charsznicy :
NSZZ Solidarność w Polskich Liniach Kolejowych w Krakowie
Plac Matejki 12
32-157 Kraków
            pok. 409-10 ( IV p.)
(+12) 393-34-87
kmzlk.krakow@op.pl
PON-PT  7.00 - 15.00
SOB-NIE  nieczynne
NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" w ZLK Kraków
© 2010-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone - Marek Toczek
MASZ PROBLEMY
W PRACY ?
Oferujemy pomoc
silnej grupy związkowej
w razie problemów
w pracy
ZA MAŁO ZARABIASZ ?
Większa możliwość
wynegocjowania
lepszych warunków pracy
bądź podwyżki
DOŁĄCZ DO NAS !
Skontaktuj się
z przedstawicielem
NSZZ "Solidarność"
w ZLK Kraków
Wróć do spisu treści