Dzień Dziecka z Solidarnością - Charsznica 2011 w ZLK Kraków - Solidarność - PKP PLK ZLK Zakład Linii Kolejowych - Kraków Kolej

NSZZ Solidarność w PKP PLK ZLK Kraków
Plac Matejki 12
32-157 Kraków
            pok. 409-10 ( IV p.)
(+12) 393-34-87
kmzlk.krakow@op.pl
Przejdź do treści
Dzień Dziecka z Solidarnością - Charsznica 2011
DZIEŃ DZIECKA Z SOLIDARNOŚCIĄ - CHARSZNICA 2011
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność w ZLK Kraków zaprosili wszystkie dzieci oraz podopiecznych naszych pracowników, na coroczny ”Dzień Dziecka z Solidarnością”. Organizatorem imprezy, która w tym roku odbyła się w dniu 30 maja w restauracji „Planeta” w Charsznicy, był BWT Koltur, który zapewnił naszym podopiecznym w dniu ich święta szereg atrakcyjnych zabaw i konkursów. Na tych najmłodszych czekał specjalnie przygotowany pokój zabaw, a dla nieco starszych dmuchane zamki oraz zjeżdżalnie.
Do dyspozycji dzieci oddano kryty basen oraz boisko sportowe, na którym rozgrywane były mecze piłki nożnej.
Bezpieczny przejazd solidarność Kraków
Dzień Dziecka z Solidarnością - Charsznica 2011
Dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie Pan Marek Szuster oraz Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność w ZLK Kraków Pan Bogdan Pietrusiński, wręczyli nagrody zwycięskim drużynom. Jedną z wielu atrakcji jakie czekały na dzieci i młodzież był pokaz sprzętu strażackiego oraz najnowszych technik ratownictwa. Miejscowa straż pożarna udostępniła dzieciom dwie jednostki ratowniczo – gaśnicze.
Każdy mógł z bliska obejrzeć sprzęt, jakim na co dzień posługują się strażacy, nie tylko w czasie gaszenia pożarów ale również m.in. przy ratowaniu poszkodowanych w wypadkach drogowych. Usiąść za kierownicą wozu bojowego straży pożarnej, to dla niejednego malucha nie lada przeżycie.
Dużą atrakcją okazał się pokaz magika – iluzjonisty, który w ponad godzinnym występie skupił uwagę nie tylko tych najmłodszych, ale także ich rodziców.
W czasie trwania całej zabawy nie zapomniano jednak o dzieciach, które ze względu na obecną sytuację polityczno – gospodarczą swojego kraju znalazły się w bardzo trudnym i niepewnym położeniu. To właśnie dla nich, na rzecz dzieci na Ukrainie, zorganizowaliśmy kwestę charytatywną oraz loterię, z której dochód w całości przeznaczony został właśnie na ten cel.
W trakcie zabaw serwowano ciepłe posiłki, zimne napoje oraz lody. Z uwagi na fakt, iż w zabawie brały udział dzieci z całego Zakładu Linii Kolejowych organizatorzy zadbali także o transport na imprezę oraz bezpieczny powrót do swojego miejsca zamieszkania.
Dzień Dziecka z Solidarnością - Charsznica 2011
Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza dzieciom, serdecznie dziękujemy za udział w imprezie. Szczególne podziękowanie kierujemy również do Dyrekcji Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie, BWT „KOLTUR”, Restauracji „PLANETA” w Charsznicy oraz Straży Pożarnej za pomoc w organizacji imprezy.
KM NSZZ „Solidarność” w ZLK Kraków
Bezpieczny przejazd zatrzymaj się i żyj
Pozostałe galerie zdjęć z Dni Dziecka z Solidarnością :
NSZZ Solidarność w Polskich Liniach Kolejowych w Krakowie
Plac Matejki 12
32-157 Kraków
            pok. 409-10 ( IV p.)
(+12) 393-34-87
kmzlk.krakow@op.pl
PON-PT  7.00 - 15.00
SOB-NIE  nieczynne
NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" w ZLK Kraków
© 2010-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone - Marek Toczek
MASZ PROBLEMY
W PRACY ?
Oferujemy pomoc
silnej grupy związkowej
w razie problemów
w pracy
ZA MAŁO ZARABIASZ ?
Większa możliwość
wynegocjowania
lepszych warunków pracy
bądź podwyżki
DOŁĄCZ DO NAS !
Skontaktuj się
z przedstawicielem
NSZZ "Solidarność"
w ZLK Kraków
Wróć do spisu treści