"Idziemy po referendum"
- 20 maja 2026 r. manifestacja w Warszawie !!
Prezydent Karol Nawrocki skierował do Senatu wniosek o przeprowadzenie
referendum w sprawie realizacji "polityki klimatycznej" Unii
Europejskiej.
To realizacja obietnicy złożonej NSZZ "Solidarność"
podczas ubiegłorocznej kampanii wyborczej.
Prawdopodobnie to właśnie 20 lub 21 maja br. Izba Wyższa
polskiego parlamentu zajmie się prezydencką propozycją.
Dlatego też, 20
maja ulicami Warszawy przejdzie zorganizowana przez NSZZ "Solidarność"
manifestacja poparcia dla idei referendum.
Pozostałe galerie zdjęć z pikiet i protestów:

