Dzień Dziecka z Solidarnością - Charsznica 2016 w ZLK Kraków - Solidarność - PKP PLK ZLK Zakład Linii Kolejowych - Kraków Kolej

NSZZ Solidarność w PKP PLK ZLK Kraków
Plac Matejki 12
32-157 Kraków
            pok. 409-10 ( IV p.)
(+12) 393-34-87
kmzlk.krakow@op.pl
Przejdź do treści
Dzień Dziecka z Solidarnością - Charsznica 2016
DZIEŃ DZIECKA Z SOLIDARNOŚCIĄ - CHARSZNICA 2016
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność w ZLK Kraków zaprosili wszystkie dzieci oraz podopiecznych naszych pracowników, na coroczny ”Dzień Dziecka z Solidarnością”. Organizatorem imprezy, która w tym roku odbyła się w dniu 3 czerwca w restauracji „Planeta” w Charsznicy, było Biuro Wczasowo-Turystyczne KOLTUR.
Dzieciom i młodzieży w dniu ich święta zapewniono szereg atrakcyjnych zabaw i konkursów. Na tych najmłodszych czekał specjalnie przygotowany plac zabaw, dmuchane zamki oraz zjeżdżalnie.
Bezpieczny przejazd solidarność Kraków
Dzień Dziecka z Solidarnością - Charsznica 2016
Do dyspozycji dzieci oddano również kryty basen, który jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem oraz boisko sportowe.
Dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie Pan Andrzej Lipski oraz Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność w ZLK Kraków Pan Bogdan Pietrusiński, wręczyli prezenty i nagrody uczestnikom zabawy. Jedną z wielu atrakcji jakie czekały na dzieci i młodzież był pokaz zaproszonego specjalnie z okazji dzia dziecka magika. Sztuka magii i iluzji jaką zaprezentował magik podczas swojego pokazu, zadziwiła nie tylko tych najmłodszych uczestników zabawy...
Jedną z wielu atrakcji jakie zapewniło BWT Koltur było także malowanie twarzy. Profesjonalne amnimatorki Face Paintingu zapewniły dzieciom niekończące się pomysły dekoracji buziek naszych dzieci. Organizator zadbał także o oprawę muzyczną dla dzieci. W trakcie zabawy serwowano ciepłe posiłki, zimne napoje oraz lody. Z uwagi na fakt, iż w imprezie brały udział dzieci z całego Zakładu Linii Kolejowych organizatorzy zadbali także o transport na imprezę oraz bezpieczny powrót do swojego miejsca zamieszkania.
Dzień Dziecka z Solidarnością - Charsznica 2016
Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza dzieciom, serdecznie dziękujemy za udział w imprezie. Szczególne podziękowanie kierujemy również do Dyrekcji Zakładu Linii Kolejowych w Krakowie, BWT „KOLTUR”, Restauracji „PLANETA” w Charsznicy za pomoc w organizacji imprezy.
KM NSZZ „Solidarność” w ZLK Kraków
Bezpieczny przejazd zatrzymaj się i żyj
Pozostałe galerie zdjęć z Dni Dziecka z Solidarnością :
NSZZ Solidarność w Polskich Liniach Kolejowych w Krakowie
Plac Matejki 12
32-157 Kraków
            pok. 409-10 ( IV p.)
(+12) 393-34-87
kmzlk.krakow@op.pl
PON-PT  7.00 - 15.00
SOB-NIE  nieczynne
NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" w ZLK Kraków
© 2010-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone - Marek Toczek
MASZ PROBLEMY
W PRACY ?
Oferujemy pomoc
silnej grupy związkowej
w razie problemów
w pracy
ZA MAŁO ZARABIASZ ?
Większa możliwość
wynegocjowania
lepszych warunków pracy
bądź podwyżki
DOŁĄCZ DO NAS !
Skontaktuj się
z przedstawicielem
NSZZ "Solidarność"
w ZLK Kraków
Wróć do spisu treści